Kontener na gabaryty!

ZAWIADOMIENIE

Zarząd ROD „Radiowo – Fosa I” w Warszawie informuje, że  w dniu 14 maja 2022 na terenie ogrodu przy budynku Zarządu zostanie podstawiony kontener na gabaryty a w miejscu zrębkowania kontener na odpady zielone.

Prosimy o racjonalne zapełnianie kontenerów, układanie i podzielenie gabarytów na jak najmniejsze części.

Warszawa, dn. 7 maja 2022                                         

      Zarząd ROD

  „Radiowo – Fosa I”